Výrobci

Obchodní podmínky a doprava

 

 

Obchodní podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího.

 

Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího, v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.

 

Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky, platnou cenu objednaného zboží včetně přepravného či poštovného uvedenou na stránkách internetového obchodu. Odeslanou objednávkou je kupující neodvolatelně vázán.

 

Storno objednávky může zákazník provést maximálně do 24 hodin od objednání, nebo poté, jeli dodavatelem překročena písemně potvrzená dodací lhůta. V dalších případech je nutná dohoda s prodejcem.

Účastníci se výslovně ve smyslu ust. §262 odstavce 1 obchodního zákoníku dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem, zejména jeho ust. §409 a násl.

 

1. Objednávání Zboží na dobírku lze objednat na stránce www.velikeboty.cz, nebo na telefonní lince 583437566, 583283139.Objednání je v obou případech závazné.Prodávající se  nezaručuje, že objednané zboží je v okamžiku objednání dostupné. Každý zákazník bude informován  emailem o potvrzení objednávky respektive o vyexpedování zboží z našich skladů.

 

2. Dodání Objednané zboží bude zasláno na dobírku prostřednictvím české pošty nebo PPL na jméno a adresu objednatele v rámci České Republiky. Objednávka bude vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 3 dnů. Zásilka bude obsahovat objednané zboží a nákupní doklad včetně záručního listu.

 

3. Cena a platební podmínky Cena poštovného a balného je dle výběru druhu a rychlosti přepravy a zadává se u objednávky .Je nezávislá na počtu objednaných párů.

Způsob a cena přepravného:

Na dobírku Českou poštou (zásilku platíte při převzetí) - 150kč.

 

4. Možnost vrácení zboží Pokud vám objednané zboží z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, můžete jej během 14-ti dnů po obdržení nenošené vrátit na adresu Pavlína Jílková, Prof. Jursy 21 Postřelmov 789 69. Zboží zašlete spolu s dokladem o koupi zpět na naši adresu s krátkým popisem důvodu vrácení zboží. Zpětné zaslání zboží je možné pouze v původním stavu a obalu bez známek užívání. Peníze Vám obratem vrátíme, proto pro urychlení vrácení kupní částky prosíme zašlete s obuví číslo Vašeho bankovního účtu, nebo adresu se jménem na které bude částka v hotovosti zaslána zpět.

 

Neposílejte zboží na dobírku, doporučujeme Vám zboží před odesláním zpět pojistit.

 

5.Výměny a vrácení zboží Jestliže chce zákazník obuv vyměnit za jinou velikost, obuv zašle zpět na adresu prodejny uvedené na účtence. Je dobré si výměnu předem dohodnout telefonicky s prodejnou. Telefonní číslo je uvedeno na přiložené účtence ke zboží. Poštovné za výměnu hradí částečně spotřebitel dle předchozí ceny poštovného za doručenou objednávku. Cena vráceného zboží bude započtena s cenou za zboží vyměněné.

 

6. Reklamace a záruka u internetového prodeje Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s reklamačním řádem a právním řádem platným v ČR. Zboží lze reklamovat dle podmínek reklamačního řádu na adrese www.velikeboty.cz. Výměna nebo vrácení zboží je možné pouze v původním a neporušeném stavu.

 

Reklamace zboží v internetovém obchodu www.velikeboty.cz  se řídí příslušnými ustanoveními občanského zákoníku (především Občanský zákoník Oddíl čtvrtý – Zvláštní ustanovení o prodeji zboží v obchodě) a zákonem na ochranu spotřebitele (Zákon 634/1992 Sb. ze dne 16. prosince 1992 o ochraně spotřebitele).

 

Průběh reklamace: Okamžikem převzetí zboží se stává kupující vlastníkem zboží, zároveň začíná záruční lhůta na toto zboží v délce 24 měsíců. Jako záruční list přitom slouží "účtenka", přiložená ke zboží. Záruka se vztahuje na všechny zjevné i skryté vady zboží, vady, které jsou neslučitelné s funkčností zboží a jeho užitnými vlastnostmi. Záruka se nevztahuje na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním. Pokud kupující po převzetí zboží zjistí, že zboží vykazuje vady, má právo zboží reklamovat u prodejce. U vad, které jsou odstranitelné, má kupující právo, aby byly bezplatně, včas a řádně odstraněny, a to bez zbytečného odkladu. U vad neodstranitelných má kupující právo na výměnu věci anebo má právo od smlouvy odstoupit. Stejná práva pak má i kupující v případě vad sice odstranitelných, ale znemožňujících kupujícímu pro opětovné vyskytnutí vady po opravě nebo pro větší počet vad zboží řádně užívat. 

Po podání reklamace rozhodne prodávající o dalším postupu a seznámí kupujícího o dalším postoupení reklamace (prostřednictvím komunikačního kanálu, který kupující při podání reklamace zvolil), případně navrhne další postup reklamace. Kupující je povinen zaslat se zbožím též účtenku,která mu byla doručena se zbožím .Reklamované zboží nelze zaslat jako dobírku, ta nebude přijata.

Podle výběru kupujícího pak bude kupujícímu zasláno na jím uvedenou adresu opravené zboží (maximálně do 30 dnů nebo dle domluvy s kupujícím) nebo zasláno zboží nové (maximálně do 30 dní), případně, odstoupí-li kupující od smlouvy, mu budou zaslány finanční prostředky, za zakoupení zboží, a to buď na bankovní účet (jeho číslo kupující uvede při podání reklamace) nebo poštovní poukázkou České pošty (na adresu, kterou kupující uvede při podání reklamace).

Obchod  neručí za škody, způsobené na zásilce přepravcem (Českou poštou,PPL), pokud vám je zásilka doručena poškozena (potrhaný, zjevně deformovaný, otevřený transportní obal apod.), je zákazník oprávněn zásilku nepřevzít, v opačném případě se prodávající zříká všech závazků, které pro něj z tohoto reklamačního řádu plynou, a zákazníkovým partnerem pro reklamaci se stává dopravce (Česká pošta nebo PPL).

 

Tento reklamační řád nabývá účinnosti 1.11.2011. Změny reklamačního řádu jsou vyhrazeny.

 

7. Ochrana osobních dat Naše společnost dává serióznímu vyřizování objednávek a reklamací nejvyšší prioritu. Stejně je kladen důraz na ochranu osobních dat. Veškerá data získaná od zákazníků slouží výhradně pro vnitřní potřeby firmy. Žádná data nejsou poskytována třetím osobám. Jedinou výjimku tvoří externí dopravce, kterému je předáváno nezbytně nutné minimum údajů o zákazníkovi sloužící pro bezproblémové doručení zboží.

 

Děkujeme za důvěru. Věříme, že jsme Vás přesvědčili o serióznosti a korektnosti internetového nákupu u firmy Pavlína Jílková - obuv, nadměrné velikosti

 

V případě jakýchkoli dotazů, připomínek nebo námětů nás prosím kontaktujte, všechny Vaše podněty jsou pro nás zdrojem inspirace pro další zkvalitňování služeb pro Vás.


Slevy

  • vz. 406

    1 299,00 Kč 1 099,00 Kč

» Všechny slevy

Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:583 437 566

Kontakt na naši zákaznickou linku